Jdi na obsah Jdi na menu
 

Veterinář a vyčesávání- Přípravy 2.

9. 6. 2011

Ahojky,

tak se zase s Dastulkou ozýváme a přinášíme vám novinky v přípravách na naši první výstavu Voříšků a psů bez PP ve Vítkově.

Pracovní týden je již skoro za námi a my máme již jedinný den a to zítřek na to, abychom se pořádně nachystali. Dnes Dasty podstoupil hodinové vyčesávání, na fotky, jak to dopadlo,se můžete podívat níže. Ale řeknu vám, takový kybel chlupů sem snad ještě nenačesala :D

A dále. V úterý jsme jeli k našemu panu veterináři do Krnova, aby měl Dasty komplet očkování na výstavu( chyběla ještě vzteklina a ostatní očkování, které mel letos dostat). Samozřejmě byl Dasty vyhukaný už v autě, protože tušil,co se bude dít.Neměl se ale čeho bát, přes jeho kůži a podkožn í tuk necítil ani tu sekundovou injekci. Očkování máme kompletní a doufáme, že nás na výstavu pustí, protože je očkování mladší než 30 dnů.

Zítra nás čeká chystání věcí do auta a čistění uší, zubů a další vyčesávání :D a také stříhání chloupků mezi polšátřky na tlapkách.

Už se s Dastym moc těšíme. Kromě výstavy se také zúčastníme týmového běhu. Skok do výšky by asi neměl cenu, vzhledem k tomu že border kolie a ostatní plemena Dasty nemá šanci porazit s jeho pár centimetry, které skočí :D

A to by bylo asi vše, určitě již v sobotu nebo v neděli čekejte informace o tom, jak jsme dopadli. A ted už pár dnešních fotek :)

 

100_1163.jpg

 

 

 

100_1166.jpg

100_1168.jpg

 

100_1171.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie