Jdi na obsah Jdi na menu
 

Přípravy a novinky

5. 6. 2011

Ahoj,

jsme moc rádi, že právě čtete tento článek :)

Chtěli bychom se s vámi s Dastym podělit o to, jak u nás probíhají přípravy na naší první výstavu Voříšků a psů bez PP ve Vítkově, která se uskuteční již v sobotu příštího týdne :) Už se na ni moc těšíme.

Ale vemme to pěkně od počátku. V pátek jsme na stránkách KK Vítkov zjistili, že Dasty bude jedinný Berňák na této výstavě, což nás opravdu mrzí, Dasty mohl konečně potkat nějakého bernáčka zblízka a najít si třeba nového kamaráda či kamarádku, ale pejsků tam bude dost, takže nových kamarádů bude spousta :) Budeme rozděleni do kategorií podle plemen či podobnosti využití (jako rodinný pes,pes pracovní apod..).Nevímě přesně, kolik nás tedy bude v kruhu, ale jsme si téměř jisti, že tam s námi bude Leonberg Nero, kterého vždy nechají vyhrát, takže šance na výhru je nulová. Je to od nich opravdu nefér, když ho nechají vyhrát pokaždé! No uvidíme, jedeme se tam hlavně pobavit :) Zúčastníme se dokonce i týmového běhu, snad alespon tam bude šance, přece jen Dastynek není pomalý, horší to bude se mnou :D

100_0809.jpg

No a přípravy? Včera se Dasty asi hodinu nechal vyčesávat, opravdu obdivuji jeho trpělivost. A pak nastalo odpoledne, bylo teplo a tak jsem se rozhodla, že toho špinavce vykoupu :D A podařilo se, Dasty sice moc vodu nemusí, pokud se jedná o vanu a hadici, al přece jen si dal říct, ještě aby ne, když ho držel páneček :D No a tak je teď Dasty čisťounký a voňavý :) Taky ta voda nevypadala čistě :D

No, taky jsme ještě o víkendu trénovali, ale ještě musíme potrénovat klus na levou ruku, protože dasty je zvyklý běhat po pravé straně odemne a i já sem na to zvyklá, ale to se snad poddá :)

Přes týden se vydáme do Krnova, musíme si zajet na odčervení a očkováníí proti vzteklině, bez kterého by nás tam dozajista nepustili :) V pátek podstoupí Dasty ještě hygienu zubů, i když to asi dopadne tak,že jen vytáhnu kartáček,tak Dasty bude v luftě :D No uvidíme.

Také jsme nakoupili spoustu piškotů, aby měl Dasty co za odměnu, když bude v kruhu klusat a bude muset udělat ten jeho ,,výstavní" postoj :D Snad nám nevynadají za to,když je bude Dasty mít :D

No a to by bylo asi vše, určitě čekejte článek o tom, jak jsme nakonec ve Vítkově dopadli. Držte nám palečky a doufám, že se opět vrátíte na tyto stránky :)

Přejeme vám s Dastym krásný večer,

ahoj :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.Cvalicek.estranky.cz

(Weri & Cvalíček, 5. 6. 2011 20:23)

Ahójda!! :-)))
Jste veliké šikulky, určitě to zvládnete na 1*!! :)) Móc Vám držíme se Cvalíkem tlapky, jistě se Vám poštěstí! ;) A nebój, za piškotky vám nenadají :)) Tam jde za pamlsky skoro každý pes, jen aby ti nepadaly ... ;)
Určitě dejte vědět!!! Sice se to určo dozvím mezi prvníma, ale i tak!! :)) Jsem strašně zvědavá na vaše zážitky! :D
Tak se mějte kráásně a pěčlivě se připravujte ;)
Verča se Cvalíkem :))

 

 


Poslední fotografie