Jdi na obsah Jdi na menu
 

Novinky 16.8.2011

16. 8. 2011

Ahoj,

tak je tady další aktualizace a s ní pár malých změn. Jak jste si již určitě všimli, změnili jsme vzhled webu a aktuální články se již neobjevují v úvodu :)

A jaké jsou novinky? Třeba to, že jsme se bohužel nemohli zúčastnit výstavy psů bez PP a voříšků v Úvalně, což nás strašně moc mrzí, protože ty ceny, poháry a soutěže byly úžasné, navíc byla velmi malá účast. Jak jsem zjistila, bylo by nás, psů bez pp, v kruhu jen 6 nebo 7, což není zase tak strašné a navíc tam nebyl žádný pes berňák :) No co se dá dělat, když se s.. tak se s..  :D Nezúčastnili jsme se kvůli dovolené, která se kryla s datem výstavy. Zkusíme se zúčastnit příští rok, to si nemůžeme nechat ujít :)

 

100_0773-2.jpg

Teď se již věnujeme přípravám na další voříškiádu a výstavu psů bez PP která se bude konat 28.8. na zámku v Bruntále. Od nás je to tak 10-15 minutek cesty, proto si myslím, že s dopravou nebude problém a určitě se zúčastníme :) Už se moc těšíme. Dastyho už jsem vykoupala, využila jsem toho, že jsou teplé dny a tak se nemusím spoléhat na to, jaké bude počasí před výstavou i když vím, že se Dasty zase stejně zašpiní :D Takže v Bruntále nás můžete určitě potkat a článek z výstavy si budete moci přečíst hned po výstavě :)

Jinak si užíváme poslední dny prázdnin, které strašně rychle utelky. Dnes jsme byli s Dastym na dlouhé procházce a také u babičky za Alanem a Besinou.

To je asi z novinek vše a další novinky zde budou co nevidět :)

Hezký den přeje Péťa a Dastynek :)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Cvalicek.tym.cz

(Verča & Cvalík, 28. 8. 2011 12:40)

Jůůů, hojte! :)
Změny na webu jsou opravdu úžasné! :) Vypadá to bombově! :)
Co se týče Úvalna, moc mě to mrzí i za Vás :( Mohli jste jim tam všem vytřít zraky! ;) ... Bohužel jsem slyšela, že Alfa se letos zrušila, kvůli malé účasti :((, ale nevím, co je na tom zatím pravdy ... A Čermná, ... Těžko říct ;)
Tak se mějte zase kráásně a užívejte si společně poslední tři dny volna! :)

 

 


Poslední fotografie