Jdi na obsah Jdi na menu
 

Novinky- 2.8.2011

2. 8. 2011

Ahoj,

máme zde druhou polovinu prázdnin, půlku doby, kterou trávíme nejvíce s Dastynkem,, a tak by to chtělo nějaké novinky.

Takže začneme třeba tím, že jsme se právě dnes rozhodli zúčastnit výstavy voříšků a psů bez PP v Úvalně, které se koná již tuto neděli, tedy 7.8.2011.

Bude to již naše druhá výstava, tak doufám, že už v tom budeme trošku více zaběhlejší a budeme vědět co a jak, i když myslím, že Dasty se v chování asi nijak nepolepší :D Je to prostě pejskomil... Letos zde bude i spousta doprovodných soutěží jako je poslušnost, agility, pejsek šikulka a miss sympatie. My se ale asi nezúčastníme kromě samotné výstavy žádné soutěže, neboť Dasty není v ničem tak zběhlý, abychom si to mohli dovolit. Tedy kromě miss sympatie, ve které se nic nedělá, jen se hlasuje o nejsympatičtějším pejskovi na výstavě. I tak se ale rádi zúčastníme výstavy, i když šance na výhru je malá, neboť jsou všichni pejsci bez pp spojeni a žádný rozdíl ve velikosti není. Chceme prostě jen strávit další hezký den ve společnosti pejsků.A co my víme, třeba se Dastynkovi podaří umístit :)

A jak to již o prázdninách bývá, chodíme s Dastulkou na časté a dlouhé procházky nebo na návštěvy k babiččiným psům, Alanovi a Besině. Škoda jen, že není lepší počasí abychom mohli s Dastynkem vyrazit konečně k řece, aby si dasty jako oni ověřil své plavecké dovednosti a také aby si parádně osvěžil ten svůj kožich. Uvidíme, třeba nás léto konečně mile překvapí a my se letošního koupání dočkáme.

A to bude asi vše z novinek, další článek tu čekejte nejspíše po výstavě v Úvalně a držte nám palečky.

Péťa a Dasty :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie